Akvarel på papir, 77 x 105 cm. Signeret og dateret Lars Lerin 2018.
Ikke undersøgt uden for rammen. Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.
Lars Lerin (Født 1954)
View the catalogue »