20. 3398044. LARS LERIN. „Fra Milberget, det sidste lys“.
Olie på panel monteret i ramme, 25 x 35 cm. Signeret og dateret Lars Lerin 1998 a tergo og tergo.
God stand, hvis du har spørgsmål bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.
Lars Lerin (Født 1954)