20. LARS LERIN. „Fra Milberget, det sidste lys“.

20. 3398044. LARS LERIN. „Fra Milberget, det sidste lys“.

Olie på panel monteret i ramme, 25 x 35 cm. Signeret og dateret Lars Lerin 1998 a tergo og tergo.

God stand, hvis du har spørgsmål bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Antal besøg: 1.893