512. OLOFSSON, PIERRE. Bibliofil udgave.

512. 629195. OLOFSSON, PIERRE. Bibliofil udgave.

Pierre Olofsson af Thomas Millroth. Med forord af Axel Liffner. Wiken, Höganäs 1992. Bibliofil udgave med signeret og nummereret original farvelitografi. 4:oi et blindt præget hørbånd med illustreret smudsomslag. Rigt illustreret. Nr. 214 af 300 ex.

Ingen anmærkninger.

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Katalognr.
512

Bokauktion, 524

Viewing
Sunday May 28th, 12-16
Wednesday May 31st, 14-18
Thursday June 1st, 14-18
Friday June 2nd, 14-18
Saturday June 3rd, 10-12

Antal besøg: 1.052