512. 629195. OLOFSSON, PIERRE. Bibliofil udgave.
Pierre Olofsson af Thomas Millroth. Med forord af Axel Liffner. Wiken, Höganäs 1992. Bibliofil udgave med signeret og nummereret original farvelitografi. 4:oi et blindt præget hørbånd med illustreret smudsomslag. Rigt illustreret. Nr. 214 af 300 ex.