75. BENGT LINDSTRÖM. Figursammensætning.

BENGT LINDSTRÖM. Figursammensætning.
75. 3417044. BENGT LINDSTRÖM. Figursammensætning.

Olie på lærred, 60 x 73 cm. Signeret Lindström.

Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte lisa.mejeritcher@auktionsverket.se.

Kunstner/designer

Bengt Lindström (1925–2008)

Hammerauktion

Modern & Contemporary Spring 2024

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Bengt Lindström (1925–2008)

Hammerauktion