152. DAN WOLGERS. Lysestage.

DAN WOLGERS. Lysestage.
152. 3487990. DAN WOLGERS. Lysestage.

Aluminium, roterende elmotor, højde 10 cm, Signeret og dateret Dan Wolgers 2003, 4/100, original etui medfølger.

Rester af stearin, ridser. Adapter revnet.

Kunstner/designer

Dan Wolgers (Født 1955)

Hammerauktion

Modern & Contemporary Spring 2024

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Dan Wolgers (Født 1955)

Hammerauktion