143A. MARTIN WICKSTRÖM. „Georgisk facade“.

MARTIN WICKSTRÖM. „Georgisk facade“.
143A. 3520380. MARTIN WICKSTRÖM. „Georgisk facade“.

Olie på panel, 40 x 36 cm. Signeret og dateret a tergo MW-18 og Martin Wickström 2018.

Ingen bemærkninger. For yderligere information, kontakt venligst victoria.svederberg@auktionsverket.se.

Hammerauktion

Modern & Contemporary Spring 2024

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Hammerauktion

Antal besøg: 1.277