125. MADELEINE PYK. „Is løsner“.

MADELEINE PYK. „Is løsner“.
125. 3496186. MADELEINE PYK. „Is løsner“.

Olie på lærred, 95 x 70 cm. Signeret MPyK og dateret 2020.

God stand, hvis du har spørgsmål bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.

Kunstner/designer

Madeleine Pyk (Født 1934)

Hammerauktion

Modern & Contemporary Spring 2024

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Madeleine Pyk (Født 1934)

Hammerauktion