114. LARS LERIN. „Spejling“.

LARS LERIN. „Spejling“.
114. 3486563. LARS LERIN. „Spejling“.

Akvarel på papir, 24 x 16 cm. Signeret og dateret Lars Lerin 1995.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte lisa.mejeritcher@auktionsverket.se.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Hammerauktion

Modern & Contemporary Spring 2024

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Hammerauktion