105. LARS JONSSON. „Truth“.

LARS JONSSON. „Truth“.
105. 3476233. LARS JONSSON. „Truth“.

Akvarel på papir, 52 x 74 cm. Signeret Lars Jonsson, dateret 5.5 97. Dedikeret: „Til venner Olle og Agneta“.

UDSTILLINGER:
„Lars Jonsson & Bruno Liljefors“, Örebro Slot 1997.

Ikke undersøgt uden for rammen. Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.

Kunstner/designer

Lars Jonsson (Født 1952)

Hammerauktion

Modern & Contemporary Spring 2024

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

UDSTILLINGER:

Kunstner/designer

Lars Jonsson (Født 1952)

Hammerauktion