99. WOLFGANG THOMS. Klit med fodspor nær Archsum på Sild.
99. 328317. WOLFGANG THOMS. Klit med fodspor nær Archsum på Sild.
Wolfgang Thoms (1926 - 1986, Tyskland); Olie på lærred, signeret og dateret nederst til højre, udsmykket ramme. mål ca. 59 x 69 x 7 cm, maleri 40 x 50 cm.