355. MIQUEL VILLÀ. Berga landskab.

MIQUEL VILLÀ. Berga landskab.
355. 2876367. MIQUEL VILLÀ. Berga landskab.

Olie på lærred.
På bagsiden, signeret, dateret og placeret i Berga i 1938.
19x27 cm.

Malet træramme.

Nej, betales af sælger

Hammerauktion

Subasta junio 2023

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
19x27 cm.

Malet træramme.

Nej, betales af sælger

Hammerauktion

Subasta junio 2023

Katalognr.
355

Subasta junio 2023

Pre-bidding is now open for our next auction on 30 June. Over 500 lots comprising jewellery, watches, antiques, silver, furniture, oriental art, porcelain, glass, design, painting and sculpture.

For any questions or to place your pre-bids please contact us at: soporte@balclis.com

Antal besøg: 5.161