574. EVERT LUNDQUIST. "Stilleben med flaske".

574. 2857853. EVERT LUNDQUIST. "Stilleben med flaske".

Olie på lærred, 46 x 65 cm. Signeret EL.

Overfladesnavs.

For spørgsmål, kontakt venligst lisa.mejerichter@auktionsverket.se.

Kunstner/designer

Evert Lundquist (1904–1994)

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladesnavs.

Kunstner/designer

Evert Lundquist (1904–1994)

Eclectic & Decorative September 2023

Antal besøg: 1.004