25. WIWEN NILSSON, HALSKÆDE MED HENGE.

25. 2482192. WIWEN NILSSON, HALSKÆDE MED HENGE.

Rund facetteret bjergkrystal med diameter ca 3 cm sat i 18k guld og med kæde i form af stænger og ringe, lås i form af en krog, stempel signeret, Lund 1964. Kædelængde 53,5 cm.

Let Brugsslitage.

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Crafoord Auktioner, Höstkvalité, 2022

Antal besøg: 1.322