252. HILDA REVENTLOW (1847-1914). Interiør fra Stensliperi, olie på lærred, 55 x 84 cm.
252. 1746937. HILDA REVENTLOW (1847-1914). Interiør fra Stensliperi, olie på lærred, 55 x 84 cm.
HILDA REVENTLOW (1847-1914), Interiør fra stenværksted, signeret og dateret H Reventlow 1894, olie på lærred, 55 x 84 cm A verso, etiket: "No1 Stensliber vaerksted, H Reventlow, Helsingborg".