252. HILDA REVENTLOW (1847-1914). Interiør fra Stensliperi, olie på lærred, 55 x 84 cm.

252. 1746937. HILDA REVENTLOW (1847-1914). Interiør fra Stensliperi, olie på lærred, 55 x 84 cm.

HILDA REVENTLOW (1847-1914), Interiør fra stenværksted, signeret og dateret H Reventlow 1894, olie på lærred, 55 x 84 cm A verso, etiket: "No1 Stensliber vaerksted, H Reventlow, Helsingborg".

Klædeskader, farvetab.

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Klædeskader, farvetab.

Lilla Kvalitén

Antal besøg: 755