689. JOSEP ROCA-SASTRE. Stilleben.

JOSEP ROCA-SASTRE. Stilleben.
689. 1694379. JOSEP ROCA-SASTRE. Stilleben.

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, signeret og dateret 1971 152x52 cm.

I god stand. træramme.

Nej, betales af sælger

Hammerauktion

Subasta junio 2021

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand. træramme.

Nej, betales af sælger

Hammerauktion

Subasta junio 2021

Katalognr.
689
Antal besøg: 306