527. JOSÉ LUZÁN. Vor Frue af den gode måde.

JOSÉ LUZÁN. Vor Frue af den gode måde.
527. 1665114. JOSÉ LUZÁN. Vor Frue af den gode måde.

Olie på lærred Periodisk stel i forgyldt træ 40,8x33 cm.

Let kromatisk reintegration. Foret.. Lidt skade på rammen.

Nej, betales af sælger

Hammerauktion

Subasta junio 2021

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Hammerauktion

Subasta junio 2021

Katalognr.
527
Antal besøg: 641