40. LEON TARASEWICZ, UDEN TITEL.

40. 1194493. LEON TARASEWICZ, UDEN TITEL.

Signeret og dateret Värnanäs 1985 a verso, olie på lærred 130x170 cm.
Herkomst: Købt Galerie Nordenhake, Malmø 1986, derefter arvet af nuværende ejer.

Ingen anmærkninger.

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Crafoord höstauktion 2019

Wieving November 23:th 11AM-2PM, November 25-29:th 1PM-5PM and on day of sale 10AM-noon.

Sale November 30:th at 12.00.

Antal besøg: 1.860