Signeret og dateret Värnanäs 1985 a verso, olie på lærred 130x170 cm. Herkomst: Købt Galerie Nordenhake, Malmø 1986, derefter arvet af nuværende ejer.
Ingen anmærkninger.
Wieving November 23:th 11AM-2PM, November 25-29:th 1PM-5PM and on day of sale 10AM-noon.
Sale November 30:th at 12.00.