31. WIWEN NILSSON, RING.

WIWEN NILSSON, RING.
31. 1063333. WIWEN NILSSON, RING.

Skinne af 18 karat guld med rund facetteret bjergkrystal i patentindfatning, stempel signeret Wiwen Nilsson, Lund 1966, vægt 6,6 gram, str. 17.

Brugsslitage, sten med ridse.

Hammerauktion

Crafoord vårkvalité 2019

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, sten med ridse.

Hammerauktion

Crafoord vårkvalité 2019

Crafoord vårkvalité 2019

Sale held on Saturday June 1:st at Noon
Books and manuscripts to be sold after arts and crafts, but not sooner than 2 pm.
Viewing Monday 27:th-Friday 31:th and Saturday 1:st of June 10-12 am.

Antal besøg: 2.267