OSCAR HULLGREN. "Övre Handölsfallet". Olie på Panel, signeret.

99998. OSCAR HULLGREN. "Övre Handölsfallet". Olie på Panel, signeret.

42 x 53 cm.

Reparation, mindre krakelering.

Kunstner/designer

Oscar Hullgren (1869–1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

42 x 53 cm.

Kunstner/designer

Oscar Hullgren (1869–1948)

Antal besøg: 1.312