BØGER, 2 stk, Bengt Lindström og Axel Olson.

999161. BØGER, 2 stk, Bengt Lindström og Axel Olson.

Axel Olsen. Øjet der kigger. Signeret af Axel Olson Bengt Lindström.. Lindströms grafik. I original kassette. (grafisk ark mangler).

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 599