SKOLEBænke, 4 stk.

998219. SKOLEBænke, 4 stk.

3 stk: Højde ca 86 cm, længde 65 cm, bredde 52 cm.

Alder og Brugsslitage. Stort slid, ridser, mærker, pletter, klistermærker. Nogle med reparationer (med søm).

Få foretaget en gratis vurdering!
998219. SKOLEBænke, 4 stk.

Antal besøg: 309