KÄTHE KOLLWITZ. Litografi.

KÄTHE KOLLWITZ. Litografi.
998007. KÄTHE KOLLWITZ. Litografi.

Kvinder og børn Signeret. 34x24 cm. Dateret 1935.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.073