STEREOMØBLER med PLATEAFSPILLER, STEREO, vinylplader.
997010. STEREOMØBLER med PLATEAFSPILLER, STEREO, vinylplader.
Kenwood KT-33, Kenwood KA 33, Kenwood KD 22-R, Denon DR 800A.
Brugsslitage. ikke funktionstestet, der ydes ingen funktionsgaranti. Vinylplader ikke gennemgået. Der mangler højttalere. Låg med revne, ridser. Muligvis mangler fjernbetjeningen.