BORDFOTO LAGER, 3 stk.

BORDFOTO LAGER, 3 stk.
995581. BORDFOTO LAGER, 3 stk.

Ekstra kop medfølger.
Højde ca 44-54 cm inklusiv kop.

Alder og Brugsslitage. Brændere defekte. Rustangreb. Spænder. Kopper med reparationer, skader, Kantstødt. En kop ny produktion. Der mangler et brænderrør.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ekstra kop medfølger.

Antal besøg: 379