995581. BORDFOTO LAGER, 3 stk.
Ekstra kop medfølger.
Højde ca 44-54 cm inklusiv kop.
Alder og Brugsslitage. Brændere defekte. Rustangreb. Spænder. Kopper med reparationer, skader, Kantstødt. En kop ny produktion. Der mangler et brænderrør.
Ekstra kop medfølger.