99540. BESTIK, 90 dele, nysølv, "Ingrid", 20. århundrede.
12 spiseskeer, 20,5 cm, 12 madgafler, 20 cm, 12 bordgafler, 18 cm, 12 madknive, 24,5 cm, 12 spiseskeer, 12 kaffeskeer, 6 plukkegafler, 6 frugtknive, 2 smørknive, større plukkegaffel , sauceske, sukkersprinkler, ansjosske.
Brugsslitage.