ERNST ÅKERBLADH. Olie på lærred.

994178. ERNST ÅKERBLADH. Olie på lærred.

Kvindeportræt. Signeret og dateret -42. 82x65 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 637