SPEJL, imperium første halvdel af det 19. århundrede.

99382. SPEJL, imperium første halvdel af det 19. århundrede.

Forgyldt og bronzeret, malet i blåt, dekoration af palmetter og frugtkurv. Højde 80 cm.

Slid, tab af indretning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, tab af indretning.

Antal besøg: 1.238