ERNST LINDGREN. Olie på lærred, signeret 1944.

993748. ERNST LINDGREN. Olie på lærred, signeret 1944.

Cirka 60 x 68 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 60 x 68 cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 954