BORDUR, Keramik, Britt Sundell, Gustavsberg.

99297. BORDUR, Keramik, Britt Sundell, Gustavsberg.

Højde 19 cm.
Signeret BS og Gustavsbergshanden.

Krakelyr på tabletterne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19 cm.

Krakelyr på tabletterne.

Antal besøg: 2.034