THOMAS FRISK. Farveætsning.

THOMAS FRISK. Farveætsning.
991916. THOMAS FRISK. Farveætsning.

Akropolis II. Signeret og nummereret 57/90 ex. Dateret -81 Diameter 23 cm.

Gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulning.

Antal besøg: 432