PAUL RENÉ GAUGUIN. Farvelitografi.

991884. PAUL RENÉ GAUGUIN. Farvelitografi.

Zeus, signeret og dateret 1956, nummereret 53/310, 58x73 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 651