NYSØLV, New Silver, Almazan, Spanien, 20. århundrede.

99158. NYSØLV, New Silver, Almazan, Spanien, 20. århundrede.

I form af et næsehorn. Længde 32 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 2.516