VÆPET.

VÆPET.
990621. VÆPET.

Maskinvævet. Højde 180 cm, bredde 195 cm.

Slitage, ridser og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!
990621. VÆPET.

Slitage, ridser og skader.

Antal besøg: 1.156