ERIC HANSEN. olie på læder, "Gul romantik" signeret.

99013. ERIC HANSEN. olie på læder, "Gul romantik" signeret.

Erik Hansen.
32 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Erik Hansen.
32 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.907