989793. CHAMPAGNE COOLER og SKÅL på fod, metal og nysølv, 1900-tallet.
Champagnekøler, højde ca 24,5 cm Skål på fod, højde ca 19,5 cm.
Alder og Brugsslitage. Pletter, mærker, inskription. Glasindsats mangler til skål på fod. Belægning. Af og til hårdere slid.