CHAMPAGNE COOLER og SKÅL på fod, metal og nysølv, 1900-tallet.

989793. CHAMPAGNE COOLER og SKÅL på fod, metal og nysølv, 1900-tallet.

Champagnekøler, højde ca 24,5 cm Skål på fod, højde ca 19,5 cm.

Alder og Brugsslitage. Pletter, mærker, inskription. Glasindsats mangler til skål på fod. Belægning. Af og til hårdere slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 580