ROBERT KLEMMER. SELVPORTRÆT.

ROBERT KLEMMER. SELVPORTRÆT.
989341. ROBERT KLEMMER. SELVPORTRÆT.

Signeret, nummereret 149/150, angiveligt udført i 1962, radering, pladeflade ca 15,5x9 cm.
Proveniens: Arne Lindqvists samling af kunstnerselvportrætter.

Kunstnerens fornavn er forkert angivet på etiketten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 812