LYS, et par, messing, 20. århundrede.

98918. LYS, et par, messing, 20. århundrede.

Indretning i form af drager. Mærket "85".

Højde: 22 cm.

Brugsslitage, en skrue nedenunder mangler på den ene.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 22 cm.

Antal besøg: 867