SKAB MED OVERSKAB, fyrretræ, 1900-tallet.

98771. SKAB MED OVERSKAB, fyrretræ, 1900-tallet.

højde 193 cm, bredde 142, dybde 40 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.520