VOLUME REGULATOR, Gustav Becker, begyndelsen af det 20. århundrede.

986313. VOLUME REGULATOR, Gustav Becker, begyndelsen af det 20. århundrede.

højde ca 140 cm, bredde 40 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet. glas med Kantstødt. finer skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 719