STAN WYS. . Bronze skulptur.

STAN WYS. . Bronze skulptur.
985282. STAN WYS. . Bronze skulptur.

Kvinders sammensætning. Signeret og nummereret 7/8, dateret 2017, højde inkl. sokkel 34 cm Katalog medfølger.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Stan Wys (Født 1949)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Stan Wys (Født 1949)

Antal besøg: 696