Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Glas
Øvrigt
GÖRAN OCH ANN WÄRFF. Vase. Kosta, Signeret. Klart glas med dekoration i pink/blå farvet bund.
98452. GÖRAN OCH ANN WÄRFF. Vase. Kosta, Signeret. Klart glas med dekoration i pink/blå farvet bund.
Højde 19 cm.
Vis hele teksten
Mindre ridser.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 19 cm.
Vis hele teksten
Mindre ridser.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
1.355