Sæt krystal. Mest tidligt i det 20. århundrede.

98360. Sæt krystal. Mest tidligt i det 20. århundrede.

10 dele Vase, 2 karafler Vandkaraffel Reijmyre 1917. Dele til toiletbordssæt.

Der mangler et stik og et låg . Gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.040