BORDE 1800-tallet.

BORDE 1800-tallet.
98316. BORDE 1800-tallet.

Forgyldt og bronze: Dekoration med pige og frugtkurv. Længde 32, højde 31 cm.

Låg, pendul og nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
98316. BORDE 1800-tallet.

Låg, pendul og nøgle mangler.

Antal besøg: 1.092