FRED ANDERSSON. SELVPORTRÆT.

FRED  ANDERSSON. SELVPORTRÆT.
983098. FRED ANDERSSON. SELVPORTRÆT.

Signeret og dateret -56, olie på lærred 61x55 cm.
Proveniens: Arne Lindqvists samling af kunstnerselvportrætter.

Noget farvetab og farvetab.

Kunstner/designer

Fred Andersson (1921–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget farvetab og farvetab.

Kunstner/designer

Fred Andersson (1921–1989)

Antal besøg: 1.159