ERIK STRÖM. Olie på lærred, 3 stk, signeret.

98262. ERIK STRÖM. Olie på lærred, 3 stk, signeret.

3 malerier med havmotiver fra Orust.
"Gärgårdsskär II", 29x39,5 cm "Inside Bråtö", 30,5x39 cm "Sydväst Saltö", 54x65 cm.

Mindre pletter. Et maleri krakelerede til tider.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 11.800