BOGERYLDE/SKAB, teaktræ, Bräntorps, 1950'erne.

980020. BOGERYLDE/SKAB, teaktræ, Bräntorps, 1950'erne.

Teak finer. Overdel med skab, rum, hylde og skuffe. Sokkel med to skabe og seks skuffer. Talje 128, dybde 43, højde 149 cm. Nøgle tilgængelig.

Overfladeslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage og ridser.

Antal besøg: 1.290