FLETT ARMBÅND SØLV 925.

FLETT ARMBÅND SØLV 925.
979634. FLETT ARMBÅND SØLV 925.

Armbåndet er lavet af 925 sølv som en stærk fleksibel flettet slange. Det er stemplet sterling sølv 925.
Den bevægelige, satinerede kugle er også lavet af 925 sølv og forgyldt i 585 gult guld.
Den strukturerede kugle er dels satineret og dels poleret.
Det flettede armbånd er poleret og kan strækkes lidt for at sætte det på.

meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

meget velbevaret.

Inter-Arte
Antal besøg: 554