SIDEBORD af træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

978784. SIDEBORD af træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 168 cm, højde 44 cm, dybde 47 cm.

Ridser, mærker, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, mærker, skader.

Antal besøg: 529