GUNNAR LINDBERG. Olie på Panel, signeret.

978446. GUNNAR LINDBERG. Olie på Panel, signeret.

Ca. 38x71 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 38x71 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.724