ELMAR LEPPIK. Olie på lærred. Signeret og dateret -47.

97820. ELMAR LEPPIK. Olie på lærred. Signeret og dateret -47.

Skibsportræt af Sandhamn. 48 x 69 cm.

Fugtpletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fugtpletter.

Antal besøg: 3.112